Tace i Skrzynki Drewniane

Wytwarzając przedmioty codziennego użytku, z radością udowadniamy, że istnieje wiele kreatywnych sposobów na urządzanie przestrzeni. Zamiast kupować kolejny nowy mebel, który zazwyczaj jest sporym wydatkiem, można skorzystać z materiałów przetworzonych. Są one nie tylko tanie i ekologiczne, ale przede wszystkim dużo bardziej oryginalne.

Nasze tace i skrzynki to produkty vintage w niezwykle solidnym wydaniu: do ich produkcji zastosowane zostało malowane i lakierowane drewno oraz grube sznury lub miedziane uchwyty przytwierdzone do desek mosiężnymi wkrętami. Mimo to cała konstrukcja jest niezwykle lekka i poręczna, a wykończenie białą farbą nadaje jej klasy i uniwersalności. Drewniane skrzynki pomogą Państwu wreszcie uporządkować zalegające na biurku szpargały, a elegancka taca będzie idealnym pretekstem, by zaserwować ukochanej osobie śniadanie do łóżka.

Jeśli mają Państwo pomysł na inny tego typu przedmiot użytkowy lub ozdobny, wykonany w duchu wartości ekologicznych, chętnie podejmiemy się realizacji indywidualnego projektu.

Tace i Skrzynki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl